Ubytování v Hirtshals

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Hirtshals. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Hirtshals, kde najdeme města Uggerby, Mejeriby, Kærsgård Strand, Degnbøl a Stabæk.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

1. Holiday home Kranken StarStarStarStar

Foto: Holiday home Kranken
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday home Kranken is situated in Hirtshals. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. The holiday home comes with a TV and 4 bedrooms. At the holiday home guests are welcome to take advantage of a sauna.

Pokoje

Dům se 4 ložnicemi
osob0 - 0 DKK za noc

2. Holiday home Klitageren StarStarStarStar

Foto: Holiday home Klitageren
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
63 %

Holiday home Klitageren is situated in Hirtshals. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. The holiday home is equipped with 3 bedrooms and a living room with a TV and DVD player.

Pokoje

Dům se 3 ložnicemi
osob0 - 0 DKK za noc

3. Holiday home Skudevej StarStarStarStar

Foto: Holiday home Skudevej
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Holiday home Skudevej is set in Hirtshals. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Skagen is 49 km from the holiday home. The nearest airport is Aalborg Airport, 65 km from the property.

Pokoje

Dům se 3 ložnicemi
osoby0 - 0 DKK za noc

4. Holiday home Signe Hansens Vej StarStarStarStar

Foto: Holiday home Signe Hansens Vej
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
33 %

Located in Hirtshals in the Nordjylland region, Holiday home Signe Hansens Vej is a 4-star property featuring free WiFi. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. The holiday home features a TV and 3 bedrooms.

Pokoje

Dům se 3 ložnicemi
osob552 - 1146 DKK za noc

5. Holiday home Baltersensvej Hirtshals V StarStarStarStar

Foto: Holiday home Baltersensvej Hirtshals V
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set in Hirtshals, Holiday home Baltersensvej Hirtshals V features a private pool and free WiFi. The accommodation is 47 km from Skagen. The holiday home includes 6 bedrooms and a living room with a TV.

Pokoje

Dům se 6 ložnicemi
14 osob914 - 1494 DKK za noc

6. Holiday home Niels Skandsvej StarStarStarStar

Foto: Holiday home Niels Skandsvej
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Hirtshals, Holiday home Niels Skandsvej offers accommodation with a private pool. This holiday home features accommodation with free WiFi. The 6-bedroom holiday home has a living room with TV, and a fully equipped kitchen with dishwasher.

Pokoje

Dům se 6 ložnicemi
14 osob1000 - 1634 DKK za noc

6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: